Private Labeling

شرکت صنایع مروارید پرگاس، منبع اصلی شما برای تولید نوشیدنی با برند شخصی خودتان می باشد. ما در این شرکت با پیروی از استاندارد های طراز اول اروپایی، به تولید طیف وسیعی از محصولات می پردازیم. این شرکت قادر است تا محصولات درجه یک خود را تحت نام تجاری مشتری تولید و ارائه کند. این شرکت با بهره گیری  از کادر مجرب و کارآزموده، راهکار های مختلفی از جمله توسعه برند، فرمولاسیون، طراحی و بسته بندی را ارائه می نماید.این شرکت با هدف توسعه کسب و کار مشتریان خویش، خود را وقف ارائه بهترین خدمات جهت تولید نوشیدنی با بهترین کیفیت با برند ایشان نموده است.

تولید قراردادی با برند مشتری به شرح زیر قابل ارائه می باشد:

تمامی نوشیدنی های ذکر شده در تصویر بالا، در قوطی آلومینیومی قابل ارائه خواهد بود. قوطی آلومینیومی، به عنوان یکی از مجبوب ترین روش های بسته بندی نوشیدنی در جهان بخصوص نوشیدنی های انرژی زا و نوشابه های گازدار بین فروشگاه ها و مشتریان جایگاه بخصوصی پیدا کرده است. قوطی آلومینیومی نه تنها سبک است، بلکه قابلیت چیدمان چند طبقه را دارا است بنابراین از نظر حجم انبار و حمل و نقل زیر مقرون بصرفه خواهد بود. بسته بندی نهایی کاملا سبک و در برابر اکسیژن و نور آفتاب مقاوم است. کیفیت و نوع چاپ بر روی قوطی ها در هر سوپرمارکت و فروشگاهی مشتری را مجذوب خود خواهد نمود. تمامی قوطی ها قادر به بسته بندی شدن در بسته های 4 و 6 عددی می باشند .همچنین، طراحی لیبل شما نیز در صورت درخواست توسط طراحان این شرکت انجام خواهد گرفت.

همچنین، مشتری می تواند در خصوص تولید نوشیدنی با لیبل شخصی خود بر روی بطری پت نیز اقدام نماید. محبوبیت پت به دلایلی همچون سبکی، مقاومت در برابر شکستگی، قابلیت بسته شدن مجدد درب و در کل کارایی آن مدام در حال رشد است. در نهایت پت قابل بازیافت است و قابلیت پر شدن با انواع نوشیدنی را دارد. بطری و درب پت در رنگ های مختلفی عرضه می گردد.